KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4903269
nr 490 3269
1700/1800-tal, England "Herrporträtt" 45x37 (duklagningar)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 oktober 2007
kl 17:39:25
300 kr
450 kr
800 kr
600 kr
1.000 kr
6
1.000 kr
6
1.400 kr
7